Омельченко Тарас Миколайович

Омельченко Тарас Миколайович


Омельченко Тарас Миколайович

Доктор медичних наук

Професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Лікар ортопед-травматолог

Автор та співавтор понад 130 друкованих наукових праць, 16 патентів України, з них 14 на корисні моделі та 2 на винаходи


Лікар ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Омельченко Тарас Миколайович,  Лікар ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Адреса:
м. Київ, вул. Бульварно – Кудрявська, 27, 3 поверх клінічного корпусу (праве крило)
E-mail:
tnomelchenko@gmail.com
+380679450363 моб.
Графік роботи:
Понеділок – П'ятниця з 9:00-17:30

Напрямки пріоритетних наукових досліджень та надання допомоги пацієнтам

Хірургія нижньої кінцівки, хірургія гомілковостопного суглоба, хірургія стопи

Доктор медичних наук, професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Омельченко Т.М., 02.03.1978 року народження, з відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2002 році, у 2004 році здобув рівень спеціаліста та магістра за фахом «травматологія та ортопедія».

В 2007 році закінчив аспірантуру у НМУ імені О.О. Богомольця та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Тема дисертації: "Профілактика та лікування післятравматичного остеоартрозу гомілковостопного суглоба".

 У 2014 році присвоєно вчене звання «доцент».

У 2019 році закінчив докторантуру у НМУ імені О.О. Богомольця та у 2020 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук. Тема дисертації «Хірургічне лікування пацієнтів з наслідками ушкоджень надп’ятково-гомілкового суглоба (експериментально-клінічне дослідження)».

Омельченко Т.М. є відповідальним секретарем фахового науково-практичного журналу «Літопис травматології та ортопедії», що видається кафедрою травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богоморльця, відповідає за наукову роботу, роботу інформаційного веб-сайту та комп’ютерного класу кафедри.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «травматологія та ортопедія», займається хірургічним та консервативним лікуванням пацієнтів з захворюваннями та ушкодженнями опорно-рухового апарата, а також їх наслідками. Регулярно підвищує теоретичні знання та хірургічний досвід на фахових науково-практичних конференціях, семінарах, практичних інструкційних курсах та стажуваннях в Україні та за кордоном (Польща, Литва, Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія).

Омельченко Т.М. є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів травматологів», а також міжнародної ортопедичної спільноти SICOT (Société Internationale de Chirurgie Orthopédique et de Traumatologie / International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology)

Має понад 130 друкованих наукових праць, 16 патентів України, з них 14 на корисні моделі та 2 на винаходи.

 

Наукова діяльність Омельченка Тараса Миколайовича відображена у його науковому профілі (Researcher ID):

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1722-0803

Google Scholar:  Google Scholar ID

Web of Science: https://publons.com/researcher/AAC-1561-2019

SCOPUS ID: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57209212050

Scopus Author ID: 57209212050 

 

Публікації:


Партнери проекту

Клініки, відділення, лабораторії, санаторно-курортні комплекси, що беруть активну участь у проекті і є нашими партнерами

Відділ Діагностики ДУ «ІТО НАМНУ»
Діагностика

Сучасне обладнання. Європейська якість. Щорічно проходять обстеження більше 10000 пацієнтів, виконується більше 15000 досліджень.

Відділення захворювань суглобів у дорослих ДУ «ІТО НАМНУ»
Лікування травм і захворювань суглобів

Артроскопія, ендопротезування, остеосинтез

Клініка реабілітації ДУ «ІТО НАМНУ»
Реабілітація

Консервативне лікування ортопедичних захворювань та повний комплекс фізичної реабілітації

ChM – ХМ Київ
ChM – Ваш надійний партнер

Реалізація виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії. Європейська якість.

Відділення реабілітації хворих після травм та операцій опорно-рухового апарату КС «Жовтень»
Профільний санаторій

Реабілітація хворих після операцій опорно-рухового апарату

SPINEX
Центр сучасної хірургії

клініка повного циклу, створена з урахуванням успішного досвіду світової медицини