Осадча Людмила Євгенівна

Осадча Людмила Євгенівна


Осадча Людмила Євгенівна

Лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог

Лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог

Осадча Людмила Євгенівна – лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог


Осадча Людмила Євгенівна – лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог

Лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог, автор та модератор 2 денного практичного курсу «УЗД в практиці травматолога» на платформах МАСМО, @skymedecine,SELF, член АРУ, УАФУД, EFSUMB, Асоціації травматологів України. співавтор 2 патентів, 25 наукових робіт, 2 методичних рекомендацій.

В 1998 р. закінчила лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, у 2002 р. закінчила курси спеціалізації з ультразвукової діагностики в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, з 2004 р. – лікар ультразвукової діагностики багатопрофільного стаціонару КЦБКЛ (Київської центральної басейнової клінічної лікарні). З 2007 р. – обіймала посаду завідуючої відділенням функціональної діагностики КЦБКЛ.

З 2006 р. працювала за сумісництвом лікарем УЗД Центру спортивної травматології НУФВС України.

З 2008 р. працює лікарем УЗД відділення функціональної діагностики ДУ «ІТО АМН України». У 2003-2009 рр. відвідувала курси тематичного удосконалення в онкології, гінекології, ангіології, ревматології, травматології.

З 2003 року по 2019 була куратором німецько-українського благодійного проекту «Нижня Саксонія — дітям Чорнобиля», який займається постачанням УЗ апаратів та навчанням лікарів на території, постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

Сфера наукових інтересів включає інструментальні методи дослідження, зокрема УЗД суглобів та м’якотканинних компонентів опорно-рухового апарата верхніх та нижніх кінцівок, УЗД нервів, ультразвукову навігацію з використанням технологій регенеративної медицини.

Має 22 друковані роботи, 2 патенти на корисну модель. Бере активну участь в науково-дослідній роботі інституту, є автором навчальних курсів з використання УЗД в ортопедії та травматології, який проводиться на базі ІТО, МАСМО, освітніх онлайн платформах.

Приймає пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату на базі діагностичному ІТО НАМН України в поліклінічному корпусі, пров Чеховський 7, каб 319. Тел. 0503574041, 0980071131

 


Осадча Людмила Євгенівна – лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог

 
Осадча Людмила Євгенівна
Адреса:

м. Київ, Чеховський провулок, 7

Сторінка:
https://uziortho.com.ua/
Контакти:
+38(050)357-40-41
+38(098)007-11-31

lyudmilaos2017@gmail.com
Консультативні дні:
Понеділок - П'ятниця. Прийом пацієнтів тільки за попереднім записом

Публікації:


Партнери проекту

Клініки, відділення, лабораторії, санаторно-курортні комплекси, що беруть активну участь у проекті і є нашими партнерами

Відділ Діагностики ДУ «ІТО НАМНУ»
Діагностика

Сучасне обладнання. Європейська якість. Щорічно проходять обстеження більше 10000 пацієнтів, виконується більше 15000 досліджень.

Відділення захворювань суглобів у дорослих ДУ «ІТО НАМНУ»
Лікування травм і захворювань суглобів

Артроскопія, ендопротезування, остеосинтез

Клініка реабілітації ДУ «ІТО НАМНУ»
Реабілітація

Консервативне лікування ортопедичних захворювань та повний комплекс фізичної реабілітації

ChM – ХМ Київ
ChM – Ваш надійний партнер

Реалізація виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії. Європейська якість.

Відділення реабілітації хворих після травм та операцій опорно-рухового апарату КС «Жовтень»
Профільний санаторій

Реабілітація хворих після операцій опорно-рухового апарату

SPINEX
Центр сучасної хірургії

клініка повного циклу, створена з урахуванням успішного досвіду світової медицини