Підгаєцький Віталій Михайлович

Підгаєцький Віталій Михайлович


Підгаєцький Віталій Михайлович

Кандидат медичних наук

Старший науковий співробітник Відділу травматології та ортопедії дорослих

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю травматологія та ортопедія

автор 113 наукових праць, серед яких 2 монографії, 2 методичних рекомендації та 10 патентів


Адреса:

вул. Бульварно-Кудрявська, 27,
Київ, 01601, Україна
6-й поверх,
клініка № 2

Телефонуйте:


В 1997 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова. З 2000 по 2001 роки навчався в клінічній ординатурі на базі Інституту травматології та ортопедії АМН України за спеціальністю травматологія і ортопедія. Співробітник Інституту ортопедії з 2002 року, а саме Клініки ортопедії та травматології дорослих (клініка №2), на базі якого функціонує “Республіканський центр ендопротезування великих суглобів”. Займаюсь проблемами первинного та ревізійного ендопротезування кульшового та колінного суглобів; проблемами остеосинтезу при переломах кісток тазу та нижньої кінцівки.

За період роботи в інституті зробив більше 40 доповідей присвячених ендопротезуванню на семінарах, конференціях та з’їздах. Являюсь автором 113 науковихпраць, серед яких 2 монографія, 2 методичних рекомендації та 10 патентів (7 з яких стосується ендопротезування кульшового суглоба). Крім того, являюсь співавтором та розробником вітчизняного ендопротеза для первинного та ревізійного ендопротезування кульшового суглоба “ІТО-МоторСіч”, “Клініко-ренгенологічної оцінки результатів ендопротезування кульшового суглоба” та “ Анатомо-функціональної класифікації кісткових дефектів протезованого кульшового суглоба”.

В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію: ”Тотальне безцементнеендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба”. Виконую докторську дисертацією на тему: ”Ускладнення ендопротезувань кульшового суглоба.

Брав участь в засіданнях міжнародних організацій SICOT (Гетеборг-Швеція 2010, Прага-Чехія 2011, Монтреал-Канада 2018 г.), SOFCOT (Париж-Франція 2011 р.) Брав участь в роботі Американської Академії Ортопедичних Хірургів AAOS (Чикаго 2012 Сан Дієго-США 2017, Новий Орлеан-США 2018р., Лас-Вегас-США 2019). З питань ендопротезування кульшового та колінного суглобів стажувався в клініках Чеської Республіки (Прага 2015), Польщі (Катовіце 2010 Краків 2019), Тайвані (Тайбей 2019), Таїланді (Бангкок 2019).

Основні напрямки діяльності:

  • Первинне та ревізійне ендопротезування кульшових суглобів
  • Первинне та ревізійне ендопротезування колінних суглобів
  • Остеосинтез переломів кісток тазу
  • Остеосинтез переломів кісток стегна
  • Остеосинтез переломів кісток гомілки
  • Коригуючі остеотомії

 Публікації:


Партнери проекту

Клініки, відділення, лабораторії, санаторно-курортні комплекси, що беруть активну участь у проекті і є нашими партнерами

Відділ Діагностики ДУ «ІТО НАМНУ»
Діагностика

Сучасне обладнання. Європейська якість. Щорічно проходять обстеження більше 10000 пацієнтів, виконується більше 15000 досліджень.

Відділення захворювань суглобів у дорослих ДУ «ІТО НАМНУ»
Лікування травм і захворювань суглобів

Артроскопія, ендопротезування, остеосинтез

Клініка реабілітації ДУ «ІТО НАМНУ»
Реабілітація

Консервативне лікування ортопедичних захворювань та повний комплекс фізичної реабілітації

ChM – ХМ Київ
ChM – Ваш надійний партнер

Реалізація виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії. Європейська якість.

Відділення реабілітації хворих після травм та операцій опорно-рухового апарату КС «Жовтень»
Профільний санаторій

Реабілітація хворих після операцій опорно-рухового апарату

SPINEX
Центр сучасної хірургії

клініка повного циклу, створена з урахуванням успішного досвіду світової медицини