Заєць Володимир Борисович

Заєць Володимир Борисович


Заєць Володимир Борисович

Кандидат медичних наук

Cпівробітник Відділення травматології та ортопедії дорослих ДУ "ІТО НАМН України"

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Заєць Володимир Борисович - кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, співробітник Відділення травматології та ортопедії дорослих ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"


Кандидат медичних наук. Лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Стаж роботи за фахом – 19 років. Cпівробітник клініки №2 - Відділення травматології та ортопедії дорослих ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"

В 2001 році пройшов спеціалізацію за фахом лікар ортопед-травматолог на базі КМАПО ім. Щупика О.О.
З 2001 по 2005 роки працював у відділенні фізіології та патології опорно рухового апарату Інституту геронтології НАМН України на посаді лікаря ортопеда-травматолога.
З 2007 по 2015 рік працював у відділі спортивної та балетної травми на посаді наукового співробітника,
з 2015 року переведений на посаду наукового співробітника відділення травматології та ортопедії дорослих ДУ «ІТО НАМН України».
В 2013 році пройшов підвищення кваліфікації та отримав вищу категорію за спеціальністю ортопедія та травматологія, має ступінь кандидата медичних наук.
За спеціальністю ортопедія-травматологія працює 19 років.
У співавторстві має вісім деклараційних патентів України на винахід, співавтор однієї монографії та 52 статей у наукових журналах, автор 58 доповідей на наукових конференціях та семінарах.
Кожен рік виконує близько 150 оперативних втручань різної категорії складності, основні наукові дослідження присвячені сучасним малоінвазівним артроскопічним втручанням на колінному, плечовому суглобах, вдосконаленню методики лікування пошкоджень Ахіллового сухожилку.
Постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації, проходить стажування за кордоном на курсах з артроскопії колінного, кульшового, гомілково-ступневого та плечового суглобів у провідних центрах та клініках Польщі, Германії, Великобританії. Приймає активну участь як доповідач у міжнародних з'їздах, наукових конференціях, симпозіумах, бере участь у виконанні науково-дослідних робіт відділу.

Адреса:

  • вул.Бульварно-Кудрявськая,27
    Київ, 01601, Україна

Зателефонувати:

Написати:

 Публікації:


Партнери проекту

Клініки, відділення, лабораторії, санаторно-курортні комплекси, що беруть активну участь у проекті і є нашими партнерами

Відділ Діагностики ДУ «ІТО НАМНУ»
Діагностика

Сучасне обладнання. Європейська якість. Щорічно проходять обстеження більше 10000 пацієнтів, виконується більше 15000 досліджень.

Відділення захворювань суглобів у дорослих ДУ «ІТО НАМНУ»
Лікування травм і захворювань суглобів

Артроскопія, ендопротезування, остеосинтез

Клініка реабілітації ДУ «ІТО НАМНУ»
Реабілітація

Консервативне лікування ортопедичних захворювань та повний комплекс фізичної реабілітації

ChM – ХМ Київ
ChM – Ваш надійний партнер

Реалізація виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії. Європейська якість.

Відділення реабілітації хворих після травм та операцій опорно-рухового апарату КС «Жовтень»
Профільний санаторій

Реабілітація хворих після операцій опорно-рухового апарату

SPINEX
Центр сучасної хірургії

клініка повного циклу, створена з урахуванням успішного досвіду світової медицини