Відділ діагностики Інституту травматології та ортопедії НАМН України

     

Відділ діагностики Інституту травматології та ортопедії НАМН України


Відділ діагностики Інституту травматології та ортопедії НАМН України

Завідувач — ГАЙКО Оксана Георгіївна доктор медичних наук. У відділі працюють 6 наукових співробітників, з них 2 доктори наук та 4 кандидати медичних наук і 6 лікарів. На базі відділу створений Центр остеопорозу для надання діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям із захворюваннями, що супроводжуються остеопорозом. Співробітниками відділу проводяться щоденні обстеження та консультації пацієнтів. Щорічно за вказаними методами проходять обстеження понад 10 000 стаціонарних та амбулаторних хворих, виконується близько 15 000 досліджень.


Режим роботи:

 • КТ/МРТ: 09:00-16:00
 • Рентген: 09:00-15:00
 • Інші відділення: 09:00-16:00
 • У вихідні дні - за домовленістю

Адреса:

 • вул. Бульварно-Кудрявська,27,
  Київ, 01601, Україна
 • Чеховський провулок, 7,
  Київ, 01601, Україна

Фото Гайко О.Г.На базі відділу створений Центр остеопорозу для надання діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям із захворюваннями, що супроводжуються остеопорозом.

Співробітниками відділу проводяться щоденні обстеження та консультації пацієнтів.

Щорічно за вказаними методами проходять обстеження понад 10 000 стаціонарних та амбулаторних хворих, виконується близько 15 000 досліджень.

Відділ приймає активну участь у науково-дослідних роботах інституту, опубліковано понад 400 наукових праць, зокрема 3 монографії. Пріоритетними напрямками роботи відділу є рання діагностика вродженої патології кульшового суглоба, травматичні ушкодження суглобів та периартикулярних структур, діагностика та лікування нервово-м’язової патології у хворих з різноманітними ортопедичними захворюваннями та травматичними ушкодженнями скелета.