Клініка хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром

       

Клініка хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром


Клініка хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром

У клініці хірургії хребта розробляються і вдосконалюються методи консервативного і хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидної, комбінованої).


Завідувач: Сташкевич Анатолій Трохимович


Клініка №5: Відділення хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром
Адреса:
вул. Бульварно-Кудрявська, 27 м. Київ 01601 7-ий поверх, V клініка;
Телефон:
+38(095)760-66-53 +38(044)486-23-99 +38(044)486-33-39
Графік роботи:
Понеділок – П'ятниця з 9:00-17:30
Консультаційні дні:
Середа
Операційні дні:
Вівторок, четвер

Сташкевич Анатолій ТрохимовичУ клініці хірургії хребта ДУ “ІТО НАМН України” розробляються і вдосконалюються методи консервативного і хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидної, комбінованої).

Широко виконуються декомпресивно-стабілізуючі оперативні втручання з використанням сучасних імплантів компаній Stryker (XIA-2, XIA anterior), Medtronic (CDH Legacy, BASIS™ , система передньої фіксації Atlantis).

Розроблені методи консервативного лікування остеохондрозу хребта з використанням мануальної, магнітної терапії, методики хірургічного лікування воронкоподібної та килевидної деформації грудної клітини.

Структура організації:

  • керівник відділу;
  • наукові співробітники;
  • лікарі;
  • старша медсестра;
  • середній і молодший медперсонал.

Послуги клініки:

До основних напрямків роботи клініки відносяться розробка та удосконалення методів консервативного та хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидно, комбінованої).

Співробітниками клініки розроблені:

  • сучасні методи консервативного лікування сколіозу в умовах шкіл-інтернатів;
  • методи консервативного лікування остеохондрозу хребта з використанням мануальної, магнітної терапії, папаінізації міжхребцевих дисків шляхом електрофорезу;
  • методики хірургічного лікування воронкоподібної та килевидної деформації грудної клітки.

При важких формах сколіозу широко використовуються коригуючі операції з використанням металевих конструкцій.

При сподилолістезі, остеохондрозі, неускладненій травмі хребта широко використовуються корпородези з переднього доступу і стабілізація кістковими трансплантатами і різноманітними металевими конструкціями (міжтіловий спонділодез і транспедикулярна фіксація).

При ускладнених пошкодженнях всіх відділів хребта розроблені і широко використовуються передні, передньо-бічні, тотальні декомпресії спинного мозку з подальшим міжтіловим і заднім спондилодезом.

Володіючи усім арсеналом таких операцій, диференційно проходить вибір раціонального методу хірургічного лікування, що підвищує ефективність лікування хворих. Декомпресівно-стабілізуючі операції можуть бути самостійними або ж етапом складного хірургічного лікування.

У клініці роблять одно-, двох-або багатоетапні видалення пухлин різних відділів з використанням кістково-пластичних і стабілізуючих операцій.

На підставі великої кількості клінічних спостережень розроблена класифікація гематогенного остеомієліту хребта і системи комплексного лікування гнійних затьоків, свищових форм, компресійного спинального синдрому.

Удосконалено методику підбору антибактеріальної терапії, застосовуються сучасні, в т.ч. малоінвазивні, хірургічні методики.

У клініці хворим з дегенеративно-дистрофічними захворюваннями та травмами хребта з явищами нестабільності в хребетно-руховому сегменті виконуються декомпресивно-стабілізуючі оперативні втручання з використанням сучасних імплантів компаній Stryker (XIA-2, XIA anterior), Medtronic (CDH Legacy, BASIS™, система передньої фіксації Atlantis).