Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок

Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок


Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок

Ортопедичні устілки необхідні не тільки після хірургічних операцій на стопах, а також при консервативному лікуванні (без хірургічного втручання) травм і захворювань стоп і гомілковостопних суглобів.


Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок
Адреса:
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27, 3-й поверх головного корпусу ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (праве крило)
Контакти:
+38 (067) 587-45-74
Viber
Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця з 8:30 до 16:00
Субота, Неділя - вихідний
Майстер з виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок
Юрій Олександрович Литвиненко

Відчуваєте дискомфорт під час ходи? З’являється втома та набряки під кінець дня? Скоріш за все Вам необхідна консультація ортопеда-травматолога та індивідуальні ортопедичні устілки.

Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок

Невідповідне або неякісне взуття, прискорений темп життя, величезні навантаження на стопи або навпаки, сидячий спосіб життя, цукровий діабет та надлишкова вага - все це призводить до розвитку захворювань кісток і суглобів стопи та гомілки, здатних зробити рух людини дискомфортним та навіть болючим. Патологічні зміни можуть виникнути не тільки в м'язах, а й в кістках та суглобах, провокуючи їх деформації (вальгусна деформація великого пальця стопи).

Запобігти і виправити такі проблеми можна за допомогою ортопедичних устілок. Краще, якщо вони будуть виготовлені в індивідуальному порядку, оскільки стопа у кожної людини має індивідуальні особливості.

Ортопедичні устілки необхідні не тільки після хірургічних операцій на стопах, а також при консервативному лікуванні травм і захворювань стоп і гомілковостопних суглобів (без хірургічного втручання). Вони корисні і для абсолютно здорових людей, оскільки дозволяють пересуватися з  комфортом і запобігають розвитку захворювань стопи в майбутньому.

 

Деякі захворювання і проблеми з ногами, при яких призначають індивідуальні ортопедичні устілки, як невід'ємну частину комплексного лікування:

 

 

Чим же гарні саме індивідуальні ортопедичні устілки?

 

 • П'ятковий амортизатор і глибока п'яткова частина знижують навантаження на суглоби і утримують п'яту в фізіологічно правильному положенні
 • Анатомічна, індивідуально підібрана форма підтримує природний звід стопи, підвищуючи стійкість під час ходи, що забезпечує комфорт і рівновагу
 • метатарзальний валик рівномірно розподіляє навантаження переднього відділу стопи
 • Високотехнологічний гіпоалергенний матеріал відмінно вбирає і утримує вологу, запобігає ковзанню стопи та появі мозолів

 

Послідовність дій при виготовленні індивідуальних ортопедичних устілок:

 

 • консультація лікаря-ортопеда (при необхідності)
 • консультація майстра і підбір матеріалів та розмірів під різне взуття (щоденне, спортивне, класичне, відкрите)
 • виготовлення устілок за зліпком стопи, включаючи складні випадки, з посиленням і доопрацюванням
 • коригування при необхідності

 

Переваги індивідуальних ортопедичних устілок:

 

 • Ефективність. Розмістивши, за допомогою устілок, стопу в правильному положенні і знизивши навантаження на певні ділянки стопи, можна поліпшити стан ніг, хребта і організму в цілому.
 • Прямий вплив. Ортопедична устілка поступово коригує положення стопи і повертає її до фізіологічного стану, що важливо при лікуванні ортопедичних захворювань нижніх кінцівок.
 • Комфорт. Індивідуальна устілка підтримує стопу саме там, де це потрібно пацієнту з урахуванням анатомічних особливостей його ніг.
 • Зручність у використанні. Індивідуальні устілки можна переносити з однієї пари взуття в іншу, і людині буде однаково комфортно в будь-якому взутті.

 

Кому і для чого необхідні індивідуальні ортопедичні устілки?

 

 • Діти дошкільного та підліткового віку. Забезпечують правильне формування стопи і гомілковостопного суглоба, допомагають при плоскостопості, клишоногості, перекосі тазу (вкорочення), вальгусній і варусній деформації, Х - подібних та О - подібних деформаціях.
 • Дорослі. Позбавляють від швидкої стомлюваності під час ходи. Попереджають біль в ногах, хребті, попереку, суглобах. Покращують стан при проблемних стопах, великих навантаженнях і комплексних захворюваннях - п'яткова шпора, кісточка на великому пальці, натоптиші, мозолі, плоскостопість, а також: діабетична стопа, варикоз і набряки, вальгусная і варусна деформація стоп, тривала робота на ногах, заняття спортом.
 • Літні люди. Покращують стан при артрозах і артритах. Знижують больові відчуття в хребті і суглобах, запобігають ймовірності травм. Роблять ходу більш стійкою.
 • Люди з деформаціями ніг. Застосовуються у випадках укорочених нижніх кінцівок і будь-яких інших захворювань опорно-рухового апарату.
 • Вагітні жінки. Знижують вірогідність набряків і варикозного захворювання, полегшують ходу і навантаження на суглоби.

 

Індивідуальні ортопедичні устілки.

 

Ортопедичні устілки, зроблені за індивідуальним замовленням, сприяють відновленню нормальної біомеханіки опорно-рухового апарату, за рахунок правильного розподілу навантаження на стопу.

 

Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок

 

Слід пам'ятати! що при системних захворюваннях, таких як: артрити, вальгусні і варусні деформації стопи, вальгусна деформація великого пальця, діабетична стопа, молоткоподібні пальці, п'яткові шпорі та інших - ортопедичні устілки, навіть зроблені за індивідуальним замовленням не можуть бути єдиним методом лікування.

При тривалих больових відчуттях, набряках, деформаціях і травмах стопи та гомілковостопного суглоба обов'язково потрібна консультація ортопеда-травматолога.

Тільки фахівець може точно поставити діагноз і призначити правильне і комплексне лікування.

Чим раніше ви звернетеся до ортопеда-травматолога, тим більше шансів кникнути операції.

 

Майстерня по виготовленню індивідуальних ортопедичних устілок