Хто ми

Хто ми


Що таке ТФ-г?

ТФ-г - це некомерційна веб-платформа, завдання якої - об'єднати всіх небайдужих лікарів ортопедів-травматологів, спінальних хірургів, неврологів, фахівців в області апаратної і лабораторної діагностики, реабілітологів, профільні клініки, відділення, лабораторії та санаторії для надання своєчасної та професійної допомоги пацієнтам з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату.

Наша історія

Ідея створити платформу, здатну об'єднати на своїх сторінках практикуючих ортопедів-травматологів, спінальних хірургів, неврологів ... клініки і лабораторії діагностики, відділення та санаторії, які займаються реабілітацією пацієнтів з травмами і захворюваннями опорно-рухового апарату витала в повітрі давно.

Травми опорно-рухового апарату (ОРА) завжди займали одне з провідних місць в медицині і є однією з найактуальніших проблем, яка, з розвитком техніки, стає все більш і більш значущою в сучасному суспільстві. Щороку на території України реєструється від 1,5 до 2 мільйонів травм, і ця цифра має схильність до збільшення. Високий рівень травматизму, збільшення тяжкості ушкоджень (особливо при ДТП і в зоні АТО), підвищення показників тимчасової непрацездатності та інвалідності, які займають друге місце серед людей працездатного віку - все це ставить питання травм і захворювань ОРА в вищі рівні пріоритету на державному рівні.

Незважаючи на постійне вдосконалення методів діагностики та лікування пацієнтів з травмами і захворюваннями ОРА, розробкою і впровадженням лікарських препаратів нових поколінь (антибіотики, протизапальні, знеболюючі, штучні синовіальні рідини, дослідження стовбурових клітин ...) не зменшується відсоток ускладнень як кістково-гнійної інфекції, так і порушень процесів зрощення переломів. Однією з найактуальніших проблем сьогодні не тільки на Україні, але і у всьому світі, стали вогнепальні і вибухові переломи і пошкодження ОДА, особливо якщо враховувати недостатність знань більшості травматологів мирних медичних установ в цій області.

Все вищезгадане вимагає розробки нових організаційних заходів, використання нових-сучасних технологій остеосинтезу, діагностики та реабілітації пацієнтів з травмами і захворюваннями ОРА, пошуку нових методів профілактики кістково-гнійних інфекцій (розвиток імунології та мікробіології - пошук альтернативних методів боротьби з патогенними мікроорганізмами), виявлення основних причин розладів репаративної регенерації (уповільнена консолідація, незрощення ...) і розробка ефективних методів їх профілактики та лікування.

Проект TF-group покликаний об'єднати на своїх сторінках практикуючих лікарів і наукових співробітників, які займаються оперативним і консервативним лікуванням, діагностикою та реабілітацією пацієнтів з травмами і захворюваннями опорно-рухового апарату, а також науковими дослідженнями в даній області для навчання, консультацій, обміну знаннями та інформацією. Зробити максимально доступним зв'язок між пацієнтом і лікарем для надання швидкої, а головне професійної допомоги пацієнтам.

Запрошуємо до плідної співпраці всіх небайдужих для спільного вирішення проблем травматології-ортопедії в Україні!