Пацієнтам

Пацієнтам


Tf-g.com.ua - безкоштовний онлайн-сервіс, основна мета якого створити завершений цикл надання допомоги пацієнтам з захворюваннями та травмами опорно рухового апарату.

Від первинної діагностики та першого звернення до реабілітації та одужання, зробити максимально відкритою інформацію про лікарів, клініки, відділення, лабораторії, лікарні та травмпункти, що надають спеціалізовану допомогу пацієнтам з травмами та захворюваннями опорно рухового апарату в усіх населених пунктах України. А також надати доступ до інформації про стан, тенденції та новітні технології у сучасній травматології-ортопедії, діагностиці та перспективи розвитку даного направлення.

Відкритість та співпраця

Головне завдання - створити умови для адекватних відношень між лікарем та пацієнтом враховуючи інтереси обох сторін. Зробити максимально доступною та відкритою інформацію про надання послуг пацієнтам, сучасні технології, наукові досягнення в області травматології та ортопедії, а також суміжних спеціальностей у всіх куточках України. Взаєморозуміння між пацієнтом та лікарем – перший крок до одужання.

Доступний та відкритий сервіс

Для нас важлива думка та побажання як пацієнтів так і лікарів. На основі взаємних побажань та адекватних відгуків ми зможемо створити сервіс, який буде задовольняти потреби пацієнтів та лікарів, а не ставити їх в протидію. Швидка, адекватна та професійна допомога.

Ми вважаємо, що сучасна система надання допомоги пацієнтам з травмами та захворюваннями ОРА потребує значних змін. Самолікування через необізнаність та неадекватну рекламу, несвоєчасне звернення, неадекватна перша допомога, застарілі методи остеосинтезу через відсутність матеріальної бази, неправильні методи лікування, помилки при операційних втручаннях да передопераційному планування, підвищення рівня травматизму та тяжкості травми … - все це веде до збільшення ускладнень та кількості інвалідизації працездатного населення. На нашу думку - потрібно зробити інформацію про найпоширеніші захворювання та сучасні методи лікування ортопедо-травматологічної патології максимально відкритою не тільки для лікарів, а й для усіх зацікавлених сторін.