Пацієнтам

Пацієнтам


Tf-f.com.ua - безкоштовний онлайн-сервіс, основна мета якого створити завершений цикл надання допомоги пацієнтам з захворюваннями та травмами опорно рухового апарату. Від первинної діагностики та першого звернення до реабілітації та одужання.

Мета - зробити максимально відкритою інформацію про лікарів, клініки, відділення, лабораторії лікарні та травмпункти, що надають спеціалізовану допомогу пацієнтам з травмами та захворюваннями опорно рухового апарату в усіх населених пунктах України. А також надати доступ до інформації про стан, тенденції та новітні технології у сучасній травматології-ортопедії, діагностиці та перспективи розвитку даного направлення.

Всі профільні заклади на одному сайті:

Наші принципи

Відкритість та співпраця

Головне завдання - створити умови для адекватних відношень між лікарем та пацієнтом враховуючи інтереси обох сторін. Зробити максимально доступною та відкритою інформацію про надання послуг пацієнтам, сучасні технології, наукові досягнення в області травматології та ортопедії, а також суміжних спеціальностей у всіх куточках України. Взаєморозуміння між пацієнтом та лікарем – перший крок до одужання.

Доступний та відкритий сервіс

Для нас важлива думка та побажання як пацієнтів так і лікарів. На основі взаємних побажань та адекватних відгуків ми зможемо створити сервіс, який буде задовольняти потреби пацієнтів та лікарів, а не ставити їх в протидію.

Швидка, адекватна та професійна допомога

Ми вважаємо, що сучасна система надання допомоги пацієнтам з травмами та захворюваннями ОРА потребує значних змін. Самолікування через необізнаність та неадекватну рекламу, несвоєчасне звернення, неадекватна перша допомога, застарілі методи остеосинтезу через відсутність матеріальної бази, неправильні методи лікування, помилки при операційних втручаннях да передопераційному планування, підвищення рівня травматизму та тяжкості травми … - все це веде до збільшення ускладнень та кількості інвалідизації працездатного населення. На нашу думку - потрібно зробити інформацію про найпоширеніші захворювання та сучасні методи лікування ортопедо-травматологічної патології максимально відкритою не тільки для лікарів, а й для усіх зацікавлених сторін.

Питання-відповіді

Записатися на прийом до потрібного фахівця, використовуючи наш сервіс, стало набагато простіше. Не потрібно сидіти «на телефоні» або чекати у черзі. Достатньо заповнити форму: заповнити поля "Ім'я", "Ваш телефон" і "Ваш E-mail" для зворотного зв'язку, в повідомленні вказати бажаний день відвідування і описати Вашу проблему. Ми зв'яжемося з Вами для уточнення часу, адреси та кабінету в якому потрібний Вам фахівець буде чекати для консультації. А також надамо контактний телефон фахівця для уточнення деталей що Вас цікавлять.

Кращий спосіб «розглянути» проблему з усіх боків - Отримати зображення з високим ступенем деталізації необхідної області. Завдяки науковому прогресу, сьогодні це можливо за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп'ютерної томографії (КТ). Магнітно-резонансна томографія (МРТ) у всьому світі визнана як єдиний «золотий стандарт», який отримав свій високий статус завдяки своїм незамінним перевагам. МРТ - діагностичне дослідження внутрішніх органів, тканин і кісткових структур, основане на застосуванні магнітного поля високої потужності. Головні його переваги - абсолютна безпека і нешкідливість (в порівнянні з іншими дослідженнями, в основі яких лежить використання рентгенівських променів, а також за дотриманнядеяких правил безпеки). Наступним важливим фактором переваги МРТ є висока точність отриманих знімків, на сьогоднішній день це самий інформативний спосіб досліджень захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, суглобових і м'язових систем ...

МРТ ідеально підходить для первинної діагностики: це буквально єдиний спосіб виявити новоутворення на самій ранній стадії, вірно провести оцінку як нових, так і вже застарілих травм. Для проведення процедури необов'язковеспеціальне направлення лікаря, пройти дослідження можна за власною ініціативою, а з розшифруванням знімків допоможуть на подальшій консультації. Для отримання кращого результату вам необхідно звернути увагу на кілька моментів: пам'ятайте, що чим вище потужність МР-томографа, тим точніше буде зображення (найоптимальніший варіант - апарат потужністю 1,5 Тесла). Не менш важлива і кваліфікація фахівця, який проводить дослідження і готує висновок. У відділенні нашого партнера «Відділ Діагностики Інституту травматології та ортопедії НАМН України» магнітно-резонансна томографія проводиться на апараті PhilipsAchieva 1.5 тесла, канальний, (виробництво Нідерланди). Дана машина поєднує в собі все необхідне для отримання зображення високої якості і вважається кращою при діагностиці захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату. Записатися на процедуру або отримати консультацію можна за телефоном +38(044)288-01-31 (КТ/МРТ), +38(095)922-38-93 (КТ/МРТ)

Кістково-м'язова реабілітація хворих в підгострому періоді після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), з ревматологічними захворюваннями. Відділення відкрито в 2002 році. Щорічно в ньому проходять реабілітаційне лікування близько 450 осіб. З них понад 95% виписуються з поліпшенням стану здоров'я. Відділення розраховане на 30 чоловік. Рекомендований курс відновного лікування може скласти 12, 18, або 24 дня.

Завідуюча відділенням - Баяндіна Олена Іванівна, к.м.н., лікар травматолог- ортопед вищої категорії;

Написати нам

* Надсилаючи повідомлення Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з
Політикою конфіденційності