Травматологія і Фармакологія

AO Davos Courses

Онлайн, офлайн та гібридні курси AO Davos Courses 2-6 грудня 2020 року.

Опублікований: 21.08.2020

Науковці Інституту АО в Давосі (ARI) наразі працюють над питанням, відповідь на яке здійснить справжню революцію у тканинній інженерії.

Офлайн курси

Основні принципи лікування переломів у хірургів Швейцарії

Головуючі:
Алекс Шаллбергер (Alex Schallberger) Швейцарія
Крістіан фон дер Ліппе (Christian von der Lippe) Швейцарія

2–6 грудн 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Семінар для магістрів (німецькою мовою)

Головуючі: 

Ив Аклін (Yves Acklin), Швеція
Томас Гьослінг (Thomas Gösling), Німеччина
Міхаель Плеско (Michael Plecko), Австрія

3-5 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Гібридні курси

Лікування переломів тазу та ацетабулярної западини (офлайн)

Головуючі:

Стефан Сімс (Stephen Sims), США

Махмуд Абдель Карім Мохамед (Mahmoud Abdel Karim Mohamed), Єгипет

3-6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Лікування переломів тазу та ацетабулярної запади (онлайн)

Головуючі:

Стефан Сімс (Stephen Sims), США

Махмуд Абдель Карім Мохамед (Mahmoud Abdel Karim Mohamed), Єгипет

3-6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – нижня кінцівка 1 (офлайн)

Головуючі:

Ебен Керол (Eben Carroll), США

Кон Фен Луо (Cong Feng Luo), Китай

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватися

 

Магістерський курс – нижня кінцівка 1 (онлайн)

Головуючі:

Ебен Керол (Eben Carroll), США

Кон Фен Луо (Cong Feng Luo), Китай

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – верхня кінцівка 1 (офлайн)

Головуючі: 

Майкл Гарднер (Michael Gardner), США

Мартін Яегер (Martin Jaeger), Німеччина

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – верхня кінцівка 1 (онлайн)

Головуючі: 

Майкл Гарднер (Michael Gardner), США

Мартін Яегер (Martin Jaeger), Німеччина

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Онлайн курси

Основні принципи лікування переломів

Головуючі: 

Нір Коен (Nir Cohen), Ізраїль

Дерек Донеган (Derek Donegan), США

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Розширені принципи – головне у лікуванні переломів

Головуючі:

Вінченцо Джорджіано (Vincenzo Giordano), Бразилія

Акрам Аль Шубакі (Akram Al Shoubaki), Йорданія

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Лікування травм опорно-рухового апарату у дітей

Головуючі: 

Матей Кастелес (Matej Kastelec), Словенія

Даніель Грін (Daniel Green), США

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – нижня кінцівка 2

Головуючі: 

Брайан Бернштайн (Brian Bernstein), ПАР

Джон-Кеон Ох (Jong-Keon Oh), Південня Корея

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – верхня кінцівка 2

Головуючі: 

Самі Рукоз (Sami Roukoz), Ліван

Садхір Воррайер (Sudhir Warrier), Індія

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – незрощення та хибні зрощення

Головуючі:  

Вільям Діаз Белангеро (William Dias Belangero), Бразилія

Джаясанкар Перуру Вісванатан (Jayasankar Perur Viswanathan), Індія

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – Інфекції

Головуючі: 

Міхаель Сіркін (Michael Sirkin), США

Педро Каба Дюссо (Pedro Caba Doussoux), Іспанія

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – Перелом крихкості кісток

Головуючі: 

Еміліо Фантін (Emilio Fantin), Аргентина

Крістіан Каммерландер (Christian Kammerlander), Німеччина

3–6 грудня 2020

Детальніше

Зареєструватись

 

Магістерський курс – Зовнішня фіксація

Головуючі: 

Андрій Волна, Росія

Махмуд Махран (Mahmoud Mahran), Єгипет

3–6 грудня 2020

Докладніше

Зареєструватися.


Інші матеріали