Протезування дітей в Польщі!

Протезування українських дітей, що постраждати в наслідок російсько-фашистької агресії проти України, в Польщі! Протези найвищого світового класу, зберігають рухливість кінцівок, дозволяють нормально жити і розвиватися, навіть грати на інструментах.

Опублікований: 18.10.2022

Протезування українських дітей, що постраждати в наслідок російсько-фашистької агресії проти України, в Польщі!

Tomasz Bogdan Loch

Шановні друзі.

Я польський волонтер і допомагаю Україні. Мене звуть Томаш Лох (Tomasz Bogdan Loch), разом з Ротарі Клубом, ми запускаємо програму протезування дітей з України.

Якщо ви знаєте родину, в якій є дитина, котра внаслідок російської агресії втратила кінцівки, якщо ви лікар і знаєте дитину, яка втратила ручку або ніжку внаслідок війни, прошу відізватися до мене. Разом з Ротарі Клубом, ми допоможемо в протезуванні такої дитини. Протезування і в подальшому заміна протезу безкоштовна!!! Коли дитина підросте, заміняємо старий протез на новий до повноліття дитини.

Протези найвищого світового класу, зберігають рухливість кінцівок, дозволяють нормально жити і розвиватися, навіть грати на інструментах.

Деталі програми надам в особистих повідомленнях або через Viber, Whacap, telegram, Signal +48 609 172 005 Розмовляю російською, тому проблем порозумітися не буде. https://www.inovamed.pl

Протезування українських дітей, що постраждати в наслідок російсько-фашистької агесію проти України, в Польщі! Протезування українських дітей, що постраждати в наслідок російсько-фашистької агесію проти України, в Польщі!


Інші матеріали