ChM – ХМ Київ

ChM – ХМ Київ


Реалізація виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії. Європейська якість.


ChM – ХМ Київ
Адреса:
01054, Україна, Київ-54, а/c 73, вул. Бульварно-Кудрявська, 27 оф. 8
Сайт:
https://xm.kiev.ua
Email:
xm.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи: Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 17:00

Телефони: (044) 200-0117, (044) 200-0118


ТОВ «ХМ» працює на медичному ринку України з 2003 року.

Основні напрямки - поставка виробів медичного призначення, інструментів та імплантів для Ортопедії, Травматології, Нейрохірургії, Хірургії провідного польського виробника - фірми ChMsp. zo.o. (https://chm.eu/uk/)

Та гелеві покриття AQUA-GEL® для лікування опіків і ран, що погано гояться, виробництва польського підприємства KikGel sp. z o.o. (https://kikgel.com.pl/)

Галузь травматології та ортопедії, що є важливою складовою системи охорони здоров’я України, за роки незалежності зробила колосальний прорив, пройшовши шлях від саморобних фіксаторів, що проектувались самими лікарями, виготовлялись у непристосованих умовах, без належного технологічного контролю та часто з невідповідних матеріалів - до застосування провідних світових технологій та виробів.

Фахівцям відомо, що одне й те саме пошкодження опорно-рухового апарату можна лікувати різними методами — консервативними чи оперативними, з залученням гіпсової мобілізації, скелетного витяжіння, черезкісткового компресійно-дистракційного остеосинтезу, стрижневого апарату зовнішньої фіксації, накісткового остеосинтезу пластинами, гвинтами, динамічно-компресійними пластинами, пластин з обмеженим контактом, LIS — систем, інтрамедулярних блокованих та неблокованих стержнів тощо. Наразі головною метою лікування захворювань та травм опорно-рухового апарату є відновлення функціональності та максимальне наближення до функціональності опорно-рухового апарату здорового організму. Доведено, що значна доля випадків інвалідності внаслідок травмування обумовлена неефективним та занадто тривалим процесом відновлення цілісності структур опорно-рухового апарату, наприклад, застосуванням гіпсової пов’язки при внутрішньосуглобових переломах, та недостатньою медичною реабілітацією, результатом яких є незрощення переломів, виникнення контрактур суглобів, обмеження діапазону рухів та, в цілому, працездатності кінцівок. Вимоги до сучасних засобів для лікування переломів кісток методом остеосинтезу є суворими та різнобічними:

✓ Функціональність. Вироби для метало остеосинтезу переломів повинні надавати можливість ранньої розробки рухів та навантаження на кінцівку в післяопераційному періоді.
✓ Мала травматичність. Технологія застосовування повинна передбачати якомога менше ушкодження м’яких тканин пацієнта під час операції.
✓ Естетичність, що передбачає якомога меншу кількість та якомога менший розмір післяопераційних рубців.
✓ Біомеханічна обґрунтованість, що гарантує правильний та рівномірний розподіл пружних деформацій системи кістка-імплантат.
✓ Біологічна та магнітна інертність. Матеріали не повинні спричиняти подразнення чи алергічних реакцій на складові сплаву, з якого виготовлені імплантати; крім того, матеріали повинні бути розраховані на значний обсяг циклічних навантажень в агресивному середовищі людського організму.

Українська травматологічна спільнота познайомилась з продукцією компанії «ChM», а саме з методом блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу довгих кісток, у 2003 році. На той час дана технологія була представлена лише працями Буковинської школи ортопедів-травматологів, де застосовувався металополімерний остеосинтез. Методика була розповсюджена лише в трьох областях на заході України.

Метод блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу здійснив революцію у системі та технології лікування переломів кісток в усьому світі. До переваг цього методу, крім очевидних, можна також віднести значне скорочення термінів стаціонарного лікування, можливість раннього навантаження на кінцівку і відсутність значних косметичних дефектів внаслідок хірургічного втручання. За рахунок використання різних видів остеосинтезу (компресійного, динамічного) з’явилась можливість керувати процесом репаративного остеогенезу.

Розповсюдження методу блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу на території України стало можливим завдяки польській компанії «ChM», яка забезпечила лікувальні заклади України наборами інструментів для проведення інтрамедулярного остеосинтезу, і протягом тривалого часу проводила міжнародні навчально-практичні семінари для лікарів-травматологів на території Польщі на безоплатній основі. За останні 13 років роботи більше 500 лікарів ортопедів-травматологів та нейрохірургів з України відвідали семінари, організовані на території компанії «ChM» або в медичних закладах Польщі.

Навіть у найскладніші часи, за умов відсутності належного фінансування, компанія знаходила можливість допомагати українським лікарям навчальними програмами, наданням безкоштовного інструментарію, науковою літературою для підвищення професійного рівня щодо надання висококваліфікованої медичної допомоги.

Компанія «ChM», заснована в 1981 році, наразі належить до відомих та визнаних в усьому світі виробників спеціалізованих імплантатів та інструментів для ортопедії та травматології в Європі та світі. Крім виробництва та продажу, компанія провадить власні дослідження і займається розробкою нових технологій з залученням медичних фахівців та науковців. Імплантати марки ChM® відомі та користуються визнанням не тільки в Європі, але й на інших континентах.

Товариство «ХМ» працює на медичному ринку України з 2003 року — ми поставляємо вироби медичного призначення провідного виробника імплантатів та інструментів ChM (Польща).
Основним напрямком роботи є постачання імплантатів для проведення блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу довгих кісток та інструментарію для їхньої постановки (система CHARFIX та CHARFIX-2). Продукція може бути поставлена в кожен лікарняний заклад нашої країни.

В нашому асортименті є пластини прямі, звичайні та компресійні для накісткового остеосинтезу, пластини трубчасті, пластини кутові, мікропластини, міні пластини, пластини з мінімальним контактом та інші різноманітні пластини для багатьох видів переломів (L-подібні, T-подібні , V-подібні, лист конюшини, ложкоподібні та інші), пластини для динамічної стабілізації стегнової кістки та виростків (DHS, DSK)…

Багаторічний досвід, а також медичні і технологічні знання, привели до інноваційних технічних рішень, серед яких на особливу увагу заслуговують :

✓ система інтрамедулярних блокуючих стержнів CHARFIX®, CHARFIX2®, ChFN®, ChFN2®;
✓ система стабілізації хребта: CHARSPINE® та IDS®;
✓ система пластин з кутовою стабільністю ChLP®;
✓ стабілізатор зовнішній CHARSTAB®;
✓ інші імплантати та медичний інструментарій.