Синдром гіпермобільності суглобів — це стан, при якому визначається перевищення обсягу рухів в одному або декількох суглобах порівняно з нормальними середньостатистичними показниками, що пов’язане з особливістю сполучно-тканинного білка — колагену. Дана особливість має назву системної дисплазії сполучної тканини.
О-подібне викривлення ніг (варусна деформація) – стан, коли коліна розвернуті назовні та утворюють “колесо”, при зведених разом стопах
Пневматичні турнікети (комприметри) - електронні системи з мікропроцесорним управлінням та безліччю вбудованих перевірок безпеки, давно стали золотим стандартом при проведенні операцій на кінцівках.
Комп'ютерна томографія (КТ) - неінвазивне та інформативне обстеження внутрішніх органів за допомогою рентгенівського випромінювання з подальшою обробкою за допомогою спеціальних програм. Дозволяє виявити найдрібніші патології різних органів і систем, широко застосовується як у загальній медичній практиці, так і у ортопедії-травматології.
Гігроми можуть з'являтися у пацієнтів будь-якого віку, проте найчастіше, за статистикою, зустрічається у жінок віком від 20 до 40 років. Причини виникнення патології нині ще остаточно не вивчені. Встановлено лише, що найчастіше гігрома виникає внаслідок пошкодження тканин суглоба, надмірного навантаження на саме зчленування або сухожилки навколо нього, а також через генетичну схильність та/або патологію сполучної тканини, яка утворює суглобову капсулу.